Poznajmy się... - Fabian Stasiak CAD Consulting

Doradztwo, wdrożenia, specjalistyczne szkolenia w zakresie CAD i PDM
Doradztwo, wdrożenia, specjalistyczne szkolenia w zakresie CAD i PDM
Doradztwo, wdrożenia,
specjalistyczne szkolenia w zakresie CAD i PDM
Przejdź do treści
O sobie mogę powiedzieć, że...
Pomagam firmom osiągnąć maksymalne korzyści z użytkowanego oprogramowania inżynierskiego Autodesk. Jestem inżynierem, ekspertem z dziedziny wykorzystania systemów firmy Autodesk w zakresie wspomagania projektowania i zarządzania dokumentacją projektową. Specjalizuję się w doradztwie i wdrażaniu rozwiązań CAD firmy Autodesk w firmach produkcyjnych, biurach projektujących urządzenia przemysłowe, sprzęt powszechnego użytku, oprzyrządowanie technologiczne, itp. Mam ponad 25 letnie doświadczenie w pracy z firmami, które chcą wykorzystać posiadane oprogramowanie inżynierskie do projektowania lepszych wyrobów.
W pracy z klientami zawsze staram się dokładnie rozpoznać środowisko działania firmy, kulturę organizacyjną, wypracować wspólnie realistyczny cel prac wdrożeniowych i na tej podstawie zaproponować odpowiednie działania. Zawsze słucham z wytężoną uwagą tego, co mają do powiedzenia osoby zarządzające procesem projektowania jak i jego bezpośredni uczestnicy - użytkownicy oprogramowania inżynierskiego. Wiem, że zrozumienie potrzeb wszystkich osób zaangażowanych w proces projektowania będzie gwarancją sukcesu wdrożenia i pomoże firmie uzyskać więcej z inwestycji poniesionych w systemy inżynierskie.
Posiadam certyfikaty Autodesk:
W wolnych chwilach piszę dobre podręczniki...
Tworzę i publikuję własne podręczniki dla użytkowników oprogramowania Autodesk. Moje publikacje cieszą się bardzo dobrą opinią wśród czytelników - użytkowników oprogramowania CAD. Aktualna oferta moich książek jest dostępna na stronach Wydawnictwa ExpertBooks, pod adresem: www.expertbooks.pl.

Wróć do spisu treści