Informacje o mnie - CADConsulting

Przejdź do treści

Menu główne:


O sobie mogę powiedzieć, że...

pomagam firmom osiągnąć maksymalne korzyści z użytkowanego oprogramowania CAD. Jestem ekspert z dziedziny wykorzystania oprogramowania firmy Autodesk w zakresie wspomagania projektowania i zarządzania dokumentacją projektową. Specjalizuję się w doradztwie i wdrażaniu rozwiązań CAD firmy Autodesk w firmach produkcyjnych, projektujących urządzenia przemysłowe, sprzęt powszechnego użytku, oprzyrządowanie technologiczne. Mam ponad 20 letnie doświadczenie w pracy z firmami, które intensywnie wykrzystują oprogramowanie CAD do projektowania lepszych wyrobów.
 
W pracy z klientami zawsze staram się dokładnie rozpoznać środowisko działania firmy, ustalić realistyczny cel prac wdrożeniowych i na tej podstawie zaproponować odpowiednie działania. Zawsze słucham z wytężoną uwagą tego, co mają do powiedzenia osoby zarządzające procesem projektowania jak i jego bezpośredni uczestnicy - użytkownicy oprogramwoania CAD. Zrozumienie potrzeb wszystkich osób zaangażowanych w proces projektowania jest gwarancją sukcesu wdrożenia.


W wolnych chwilach piszę dobre podręczniki...

Tworzę i publikuję własne podręczniki dla użytkowników oprogramowania Autodesk. Moje publikacje cieszą się bardzo dobrą opinią wśród czytelników - użytkowników oprogramowania CAD. Aktualna oferta moich książek jest dostępna na stronach Wydawnictwa ExpertBooks, pod adresem: www.expertbooks.pl.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego